Anna Wielgo

Pedagog specjalny,Trener Biznesu i TZA Art. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą, prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju umiejętności miękkich, kompetencji wychowawczych. Nauczyciel akademicki z zakresu nauk pedagogicznych, instruktor sportu i rekreacji ruchowej ze specjalnością sztuki walki i samoobrona. Wykładowca akademicki Terapeutycznych Studiów Podyplomowych Wydziału Nauk Medycznych MUM.

Uczestniczka i prelegentka licznych kursów, szkoleń z zakresu profilaktyki. Koordynator programów profilaktycznych, członek Oddziału Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Warszawie. 

Absolwentka Resocjalizacji na Akademii Pedagogiki Specjalnej, Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Warszawie oraz Organizacji i Zarządzania w Kulturze Fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Metodologii SET. 

Szkolenia prowadziła m.in. dla: proPORT- Instytut Psychologii i Psychoterapii Proaktywnej w Poznaniu, Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu.

przewiń do góry
facebook