Marta Muczek

Marta Muczek- absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (WGiSR  i Studium Diennikarskiego), oraz  Podyplomowego Studium na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Człowieka SGGW. Ponadto ukończyła certyfikowane szkolenie CoachWise Coaching Essentials™, oraz Certyfikowaną Akademię Dietetyka w zakresie dietoterapii chorób cywilizacyjnych i dietozależnych.

W  pracy doradcy żywieniowego i dietetycznego stosuje standardy zgodne z etyką zawodu, przywiązuje dużą wagę do staranności i rzetelności. Ponadto bardzo ważna jest dla niej oparta na zaufaniu, wrażliwości i empatii relacja z pacjentem.

Prywatnie żona i mama dwóch synów. Lubi długie rowerowe i piesze wycieczki, wyzwania  i zmiany, które zwykle wprowadza sama, często pokonując własne słabości. Wierzy, że człowiek może uczyć się, podejmować nowe zadania, dokonywać zmian w różnych sferach życia w każdym wieku, często wbrew własnym przyzwyczajeniom i otoczeniu. Szczególnie serdecznie kibicuje kobietom w „kwiecie wieku” i „jesieni życia”, które podejmują wyzwanie i wprowadzają zmiany w swoim sposobie i stylu życia, czy życiu zawodowym, nie poddają się, są proaktywne. Podziwia je i uczy się od nich.

przewiń do góry
facebook