Małgorzata Janiszewska

Małgorzata Janiszewska - Ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, studia podyplomowe w zakresie Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Wyższej Szkole Przymierza Rodzin w Warszawie, a także, również podyplomowo – Terapię Pedagogiczną na wydziale pedagogicznym Wyższej Szkoły Społeczno Ekonomicznej w Warszawie.

Wiele lat pracowała jako pedagog szkolny z dziećmi i młodzieżą w wieku od 6 do 15 lat. Prowadziła kursy Technik Efektywnego Uczenia się. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi z dysleksją, ADHD i zaburzeniami zachowania. Wiedzę jak pomagać uczniom mającym tego typu problemy zdobyła m.in. podczas rocznego kursu pt. Kompleksowy model pracy z dziećmi z ADHD i zachowaniami opozycyjno – buntowniczymi, zorganizowanym przez Centrum CBT. Obecnie pracuje w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej gdzie zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży, a w CWRO prowadzi zajęcia terapii pedagogicznej.

Mieszka w okolicach Warszawy, w urokliwym miejscu tuż pod lasem z mężem, synami i suczką Agą.  Lubi spacery, wycieczki rowerowe, ciekawe książki i muzykę.

przewiń do góry